havadurum

AK Parti kurum ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti İl Başkanı Naim Makas ve beraberindeki heyet çeşitli resmi kurumlara ziyaretlerde bulundu. Kırsaldaki proje ve çalışmalar hakkında istişarelerde bulunulan ziyaretlerde vatandaşlardan gelen talepler de ilgili kurumlara iletildi.

1264

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Nejat Önder, İl Genel Meclisi Üyeleri; Mehmet Demirsöz, Mustafa Ovalı, Saim Bakar, Mehmet Ünsal, Necati Tarıman, Halil Özer, Murat Gürşen, Hüseyin Turna, Mesut Akdeniz ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ertuğrul Aydın bir dizi kurum ziyaretleri gerçekleştirdi.

Bu kapsamda; DSİ 252. Bölge Müdürlüğü, Tarım İl Müdürlüğü ve Orman Bölge Müdürlüğü ziyaret edildi. Gerçekleştirilen ziyaretlerde AK Parti Grubu’nun kırsaldaki proje ve çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu.

Vatandaşların talepleri kurumlara iletildi

Gerçekleştirilen ziyaretler sonrası AK Parti İl Başkanı Naim Makas şu ifadelere yer verdi;

‘’İl Genel Meclis Üyelerimiz ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Ertuğrul Aydın ile birlikte vatandaşlarımızdan gelen talepleri ilgili kurumlarımıza ilettik, akabinde İl Genel Meclisi Grubumuzun ilçe ve köylerdeki çalışmaları üzerine İl Müdürlerimizle birlikte değerlendirmelerde bulunduk. Kıymetli Müdürlerimize misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.’’ dedi.

(HADİYE AYŞE İRİM)
Paylaş